Comiesięczne spotkania seminaryjne

Zapraszam na seminaria "Zachowaj radość i zdrowie"
Do uroczej Pszczelej Woli

Pszczela Wola to wyjątkowa oaza relaksu położona w pięknym parku zaledwie 16 Km od Lublina w kierunku Bychawy,urocze miejsce miodem płynące. Tu w strefie dobrego klimatu oraz zachwycającej przyrody, każdego miesiąca odbywać się będą cykliczne spotkania obejmujące tematyką naukę oraz wykorzystanie naturalnych metod zachowania oraz przywracania zdrowia na poziomie umysłu i ciała.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów, tematyki oraz wykładowców prezentowane będą na stronie Ośrodka, pytania oraz zgłoszenia uczestnictwa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wczasy detoksu i rewitalizacji organizmu edycja 2018

Lipiec - 16 edycja corocznych wczasów detoksu i rewitalizacji organizmu.

Zapraszamy osoby odczuwające dolegliwości psychofizyczne oraz zmęczone życiem na wielu jego płaszczyznach. Program został tak opracowany aby każdy z uczestników mógł nie tylko poprawić swoją kondycję zdrowotną oraz psychofizyczną ale też nabył wielu przydatnych umiejętności radzenia sobie z wieloma przeciwnościami nie tylko losu ale przede wszystkim w relacji my self. Każdy z uczestników zostanie zdiagnozowany na poziomie krwi - Mikroskopowa Analiza oraz Biorezonansem Kwantowym. Na indywidualne życzenie będzie możliwość przeprowadzenia kompleksowego detoksu organizmu metodą NERA. Każdy z uczestników przejdzie proces eliminacji patogenów indywidualnie dobranymi mieszankami ziołowymi, oraz stymulacją aparatem B-HEAL. Każdy z uczestników w zależności od diagnozy przejdzie indywidualną tygodniową kurację ziołową. Podczas całego pobytu będą prowadzone seminaria edukacyjne, ćwiczenia praktyczne oraz medytacje. W trakcie turnusu przewidziane wyjazdy rekreacyjne Pobyt kończymy inicjacją uwalniającą blokady na poziomie umysłu i ciała - przejście przez rozżarzone węgle. Liczba uczestników maksymalnie 18 osób. Zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2, 3 i czteroosobowych w przytulnym pensjonacie w miejscowości Ząb koło Zakopanego. Koszt udziału w programie turnusu łącznie z wyżywieniem i ubezpieczeniem to 1600zł od osoby. Dojazd własny.